Solo (all releases) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: None
ml: ഇല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Drupal
ml: ഡ്രൂപ്പൽ

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്
