Solo (all releases) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Email
mn: Имэйл

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: @time ago
mn: @time өмнө
