Solo (all releases) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Email
mr: ईमेल

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: Reply to comment
mr: प्रतिक्रियेला प्रतिउत्तर
