Solo (all releases) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Reply to comment
my: မှတ်ချက်အား ပြန်ကြားရန်
