Solo (all releases) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Version
ne: संस्करण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Email
ne: ईमेल

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Web Server
ne: वेब सर्भर

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Header
ne: हेडर

en: System
ne: प्रणाली

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Memory limit
ne: स्मृति सीमा

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Last Cron Run
ne: अन्तिम क्रोन रन

en: Drupal Version
ne: Drupal संस्करण

en: General System Information
ne: सामान्य प्रणाली जानकारी
