Solo (all releases) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Post comment
nl: Reageren

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: CSS Injector
nl: CSS-injector

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Reply to comment
nl: Reageer op reactie

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Loading…
nl: Laden...

en: The URL %url is not valid.
nl: De URL %url is ongeldig.

en: Search by keyword or phrase.
nl: Zoeken op sleutelwoord of tekst.
