Solo (all releases) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Version
nn: Versjon

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Header
nn: Topptekst

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Post comment
nn: Legg til kommentar

en: Right Sidebar
nn: Høgre sidestolpe

en: Left Sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Reply to comment
nn: Svar til kommentaren

en: Highlighted
nn: Utheva
