Solo (all releases) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Web Server
oc: Servidor Web

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Header
oc: Entèsta

en: System
oc: Sistèma

en: By
oc: Per

en: text
oc: tèxte

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: @time ago
oc: i a @time

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: New
oc: Novèl

en: Tabs
oc: Onglets

en: Miscellaneous
oc: Divers

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Reply to comment
oc: Respondre al comentari

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte
