Solo (all releases) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Header
ps: سرۍ

en: System
ps: سيستم

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: New
ps: نوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Text Formats
ps: متن بڼې
