Solo (1.0.24) - en to gl translation catalogue (77 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Version
gl: Versión

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Core
gl: Núcleo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Last post
gl: Última entrada

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Logo
gl: Logotipo

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Web Server
gl: Servidor Web

en: Database
gl: Base de datos

en: Header
gl: Encabezado

en: Up
gl: Arriba

en: Button background color
gl: Variacións adicionais da cor do texto

en: System
gl: Sistema

en: By
gl: Por

en: Forum
gl: Foro

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: text
gl: texto

en: @time ago
gl: fai @time

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Post comment
gl: Enviar comentario

en: Slow
gl: Amodo

en: Fast
gl: Rápido

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: New
gl: Novo

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Slogan
gl: Eslogan

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Use default
gl: Usar predeterminado

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Reply to comment
gl: Responder ao comentario

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Subscribe to @title
gl: Subscribirse a @title

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Last Cron Run
gl: Última Execución de Cron

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal

en: The URL %url is not valid.
gl: A URL %url non é válida.

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: General System Information
gl: Información Xeral do Sistema
