Solo (1.0.24) - en to pl translation catalogue (98 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Version
pl: Wersja

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Core
pl: Rdzeń

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Web Server
pl: Serwer www

en: Database
pl: Baza danych

en: Header
pl: Nagłówek

en: Normal
pl: Zwykły

en: Up
pl: W górę

en: By
pl: Przez

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: text
pl: tekst

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: @time ago
pl: @time temu

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Post comment
pl: Dodaj komentarz

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Display Options
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: New
pl: Nowy

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Border color
pl: Kolor ramki

en: Overlay opacity
pl: Przeźroczystość nakładki

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Icon size
pl: Rozmiar ikony

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Use default
pl: Użyj domyślnego

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Main Navigation
pl: Główna nawigacja

en: Region Configuration
pl: Konfiguracja regionu

en: Reply to comment
pl: Odpowiedz na komentarz

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Current theme
pl: Aktualna skórka

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Subscribe to @title
pl: Subskrybuj @title

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Close message
pl: Zamknij wiadomość

en: Last Cron Run
pl: Ostatnie Uruchomienie Demona Cron

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Drupal Version
pl: Wersja Drupala

en: Loading…
pl: Wczytuję...

en: The URL %url is not valid.
pl: Adres URL %url jest nieprawidłowy.

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Book outline for @book.title
pl: Spis treści książki dla @book.title

en: Book traversal links for
pl: Odnośniki nawigacji książki

en: Site header
pl: Nagłówek strony

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Navigation menu
pl: Menu nawigacyjne

en: General System Information
pl: Ogólne Informacje o Systemie

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key

en: Search by keyword or phrase.
pl: Wyszukaj po słowie kluczowym lub frazie.
