Solo (1.0.25) - en to ca translation catalogue (85 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Version
ca: Versió

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Core
ca: Nucli

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Last post
ca: Darrer article

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Logo
ca: Logotip

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Web Server
ca: Servidor web

en: Database
ca: Base de dades

en: Header
ca: Capçalera

en: Up
ca: Amunt

en: Button background color
ca: Color de fons del botó

en: System
ca: Sistema

en: By
ca: Per

en: Forum
ca: Fòrum

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: @time ago
ca: fa @time

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: Post comment
ca: Envia el comentari

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: New
ca: Nou

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Slogan
ca: Eslògan

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Memory limit
ca: Límit de memòria

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Button text
ca: Text del botó

en: Use default
ca: Fes servir els predeterminats

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Reply to comment
ca: Respon al comentari

en: Pagination
ca: Paginació

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Subscribe to @title
ca: Subscriu-te a @title

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Close message
ca: Tanca el missatge

en: Last Cron Run
ca: Darrera execució del cron

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Drupal Version
ca: Versió del Drupal

en: Loading…
ca: Carregant...

en: The URL %url is not valid.
ca: La URL %url no és vàlida.

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Book outline for @book.title
ca: Esquema del llibre per @book.title

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: General System Information
ca: Informació general del sistema
