Solo (1.0.27) - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Replies
bg: Отговори

en: closed
bg: закрито

en: Version
bg: Версия

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Core
bg: Ядро

en: Updated
bg: Обновено

en: Email
bg: Е-поща

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Logo
bg: Лого

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Header
bg: Заглавна зона

en: System
bg: Система

en: Forum
bg: Форум

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: User login
bg: Потребителски вход

en: @time ago
bg: преди @time

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Post comment
bg: Изпрати коментар

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Slogan
bg: Мото

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Reply to comment
bg: Отговор на коментар

en: Search form
bg: Форма за търсене
