Solo (1.0.27) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Replies
mn: Хариултууд

en: closed
mn: Хаагдсан

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Email
mn: Имэйл

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Logo
mn: Лого

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: System
mn: Систем

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
