Solo (1.0.27) - en to mr translation catalogue (36 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Replies
mr: प्रतिसाद

en: closed
mr: बंद

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Core
mr: मूळ

en: Updated
mr: सुधारित

en: Email
mr: ईमेल

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Web Server
mr: सेवाकेंद्र

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Normal
mr: साधारण

en: Forum
mr: चर्चा

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Use default
mr: डीफॉल्ट वापरा

en: Reply to comment
mr: प्रतिक्रियेला प्रतिउत्तर

en: Search form
mr: शोध

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
