Solo (1.0.27) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ

en: Use default
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ
