Solo (1.0.28) - en to he translation catalogue (85 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Replies
he: תגובות

en: closed
he: נסגר

en: Version
he: גירסה

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Core
he: ליבה

en: Updated
he: עודכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Logo
he: לוגו

en: Site name
he: שם האתר

en: Web Server
he: שרת ווב

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Drupal
he: דרופל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Normal
he: נורמלי

en: Up
he: עולה

en: System
he: מערכת

en: By
he: מאת

en: Forum
he: פורום

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: User login
he: כניסה

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: text
he: טקסט

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Facebook
he: פייסבוק

en: @time ago
he: לפני @time

en: Features
he: פיצ'רים

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Link color
he: צבע קישור

en: New
he: חדש

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Slogan
he: סלוגן

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Miscellaneous
he: שונות

en: CSS injector
he: מזריק CSS

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Favicon
he: אייקון מועדפים

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Twitter
he: טוויטר

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Use default
he: השתמש בברירת המחדל

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: Reply to comment
he: תשובה לתגובה

en: Pagination
he: דפדוף

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Subscribe to @title
he: מנוי בRSS ל@title

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Last page
he: הדף האחרון

en: Drupal Version
he: גרסת דרופל

en: opened
he: נפתח

en: First page
he: דף ראשון

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current

en: General System Information
he: מידע על המערכת

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
