Solo (1.0.28) - en to pa translation catalogue (23 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Last post
pa: ਆਖਰੀ ਪੋਸਟ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Reply to comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਦਾ ਜਵਾਬ

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
