Solo (1.0.29) - en to ast translation catalogue (34 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Replies
ast: Rempuestes

en: closed
ast: zarráu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Version
ast: Versión

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Core
ast: Motor

en: Updated
ast: Anováu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Medium
ast: Mediu

en: System
ast: Sistema

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: text
ast: testu

en: @time ago
ast: hai @time

en: Topics
ast: Asuntos

en: Long
ast: Llargu

en: Short
ast: Curtiu

en: Posts
ast: Artículos

en: Post comment
ast: Espublizar comentariu

en: Link color
ast: Color del enllaz
