Solo (1.0.29) - en to fi translation catalogue (99 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Replies
fi: Vastaukset

en: closed
fi: suljettu

en: Comments
fi: Kommentit

en: Version
fi: Versio

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Core
fi: Ydin

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Date Format
fi: Aikaformaatti

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Web Server
fi: Verkkopalvelin

en: Database
fi: Tietokanta

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Normal
fi: Normaali

en: Up
fi: Ylös

en: Medium
fi: Keskiverto

en: System
fi: Järjestelmä

en: Forum
fi: Foorumi

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: text
fi: teksti

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Topics
fi: Aiheet

en: Long
fi: Pitkä

en: Short
fi: Lyhyt

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Post comment
fi: Kirjoita kommentti

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: New
fi: Uusi

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Slogan
fi: Iskulause

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Border color
fi: Reunan väri

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: CSS injector
fi: CSS syöttäjä

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Memory limit
fi: Muistiraja

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Use default
fi: Käytä oletusarvoa

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Reply to comment
fi: Vastaa kommenttiin

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Search form
fi: Hakulomake

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Layout Settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Current theme
fi: Tämänhetkinen teema

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Subscribe to @title
fi: Tilaa aihepiirin @title RSS-syöte

en: Text Formats
fi: Tekstimuodot

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Last Cron Run
fi: Viimeisin Cron-ajo

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Drupal Version
fi: Drupal-versio

en: Loading…
fi: Lataa...

en: The URL %url is not valid.
fi: URL %url ei ole kelvollinen.

en: opened
fi: avattu

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Menu machine name
fi: Valikon koneluettava nimi

en: Site header
fi: Sivuston ylätunniste

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Page @items.current
fi: Sivu @items.current

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko

en: General System Information
fi: Järjestelmän yleistiedot
