Solo (1.0.29) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Replies
is: Svar

en: closed
is: stongd

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Version
is: Útgáva

en: Search
is: Leita

en: - None -
is: - Einki -

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to parent page
is: Far til omanfyri liggjandi síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Core
is: Kjarna

en: Updated
is: Dagført

en: Last post
is: Seinasti postur

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Page
is: Síða

en: Logo
is: Búmerki

en: Site name
is: Navn á heimasíðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Medium
is: Miðal

en: System
is: Kervi

en: Text color
is: Tekstalitur

en: User login
is: Brúkara-innriting

en: @time ago
is: @time síðani

en: Topics
is: Evni

en: Posts
is: Postar

en: Post comment
is: Ger viðmerking

en: Link color
is: Leinkislitur

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Reply to comment
is: Svara viðmerking

en: Search form
is: Leitifelt

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
