Solo (1.0.30) - en to am translation catalogue (30 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Replies
am: ምላሾች

en: closed
am: የተዘጋ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Version
am: ሥሪት

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: Logo
am: አርማ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Tabs
am: ትሮች

en: Slogan
am: መፈክር

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Use default
am: ነባሪውን ተጠቀም

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
