Solo (1.0.30) - en to be translation catalogue (49 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Replies
be: Адказы

en: closed
be: зачыненае

en: Comments
be: Каментары

en: Version
be: Версія

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Core
be: Ядро

en: Updated
be: Абноўлена

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Page
be: Старонка

en: Logo
be: Лагатып

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Database
be: База дадзеных

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Normal
be: Нармальны

en: Medium
be: Сярэдні

en: System
be: Сістэма

en: Forum
be: Форум

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: @time ago
be: @time таму

en: Features
be: Функцыі

en: Topics
be: Тэмы

en: Long
be: Доўгі

en: Short
be: Сціслы

en: Posts
be: Допісы

en: Post comment
be: Пакінуць каментар

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Slogan
be: Слёган

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Use default
be: Ужываць прадвызначанае

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: The URL %url is not valid.
be: Адрэса %url не з'яўляецца карэктнай.

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: @title sub-navigation
be: Пад навігацыя @title
