Solo (1.0.30) - en to bs translation catalogue (30 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Replies
bs: Odgovori

en: closed
bs: zatvoren

en: Comments
bs: Komentari

en: Version
bs: Verzija

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Last post
bs: Zadnji post

en: Page
bs: Strana

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Normal
bs: Normalno

en: Up
bs: Gore

en: Medium
bs: Srednje

en: System
bs: Sistem

en: Text color
bs: Boja teksta

en: @time ago
bs: prije @time

en: Topics
bs: Teme

en: Posts
bs: Postovi

en: Link color
bs: Boja linka

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Reply to comment
bs: Odgovori na komentar

en: Search form
bs: Forma za pretragu

en: User account menu
bs: Korisnički meni
