Solo (1.0.30) - en to hr translation catalogue (48 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Replies
hr: Odgovora

en: closed
hr: zatvorena

en: Comments
hr: Komentari

en: Version
hr: Inačica

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Core
hr: Jezgra

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Email
hr: E-pošta

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Page
hr: Stranica

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Normal
hr: Normalno

en: Up
hr: Gore

en: Medium
hr: Srednji

en: System
hr: Sustav

en: By
hr: Od

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: text
hr: tekst

en: @time ago
hr: prije @time

en: Features
hr: Značajke

en: Topics
hr: Teme

en: Long
hr: Dugački

en: Short
hr: Kratki

en: Posts
hr: Unosi

en: Post comment
hr: Pošalji komentar

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Overlay opacity
hr: Prozirnost prekrivanja

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Use default
hr: Koristi zadano

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Reply to comment
hr: Odgovori na komentar

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
