Solo (1.0.30) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: - None -
ht: - Vid -

en: Updated
ht: A jou

en: Page
ht: Paj

en: Site name
ht: Non sit la

en: Footer
ht: Pye paj

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè
