Solo (1.0.30) - en to ku translation catalogue (42 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Replies
ku: وەڵامەکان

en: closed
ku: داخراوە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Version
ku: وەشان

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Core
ku: ناوکە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Page
ku: پەڕە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Up
ku: سەرەوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: System
ku: سیسته‌م

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: text
ku: دەق

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Long
ku: درێژ

en: Short
ku: کورت

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Slogan
ku: دروشم

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Reply to comment
ku: وەڵامی بۆچوون بدەوە

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
