Solo (1.0.30) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Medium
lo: ກາງ

en: @time ago
lo: @time ທີ່ຜ່ານມາ

en: Long
lo: ຍາວ

en: Short
lo: ສັ້ນ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Search form
lo: ແບບຟອມການຄົ້ນຫາ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
