Solo (1.0.30) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Replies
sq: Përgjigje

en: closed
sq: mbyllur

en: Comments
sq: Komente

en: Version
sq: Versioni

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Page
sq: Faqe

en: Logo
sq: Stema

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Medium
sq: Mesatar

en: System
sq: Sistemi

en: Forum
sq: Forumi

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: Post comment
sq: Dërgo komentin

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Slogan
sq: Sllogan

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Reply to comment
sq: Përgjigju komentit

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit
