Solo (1.0.31) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh
