Solo (1.0.31) - en to hu translation catalogue (140 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Replies
hu: Válaszok

en: closed
hu: lezárt

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Version
hu: Verzió

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Background
hu: Háttér

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Icon
hu: Ikon

en: Menu
hu: Menü

en: Updated
hu: Frissítve

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Text
hu: Szöveg

en: Email
hu: E-mail

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Logo
hu: Logó

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Web Server
hu: Webkiszolgáló

en: Database
hu: Adatbázis

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Normal
hu: Általános

en: Up
hu: Fel

en: Medium
hu: Közepes

en: Button background color
hu: Gomb háttérszíne

en: System
hu: Rendszer

en: By
hu: Beküldő:

en: Forum
hu: Fórum

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Template
hu: Sablon

en: text
hu: szöveg

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: @time ago
hu: Ennyi ideje: @time

en: Features
hu: Jellemzők

en: Topics
hu: Témák

en: Long
hu: Hosszú

en: Short
hu: Rövid

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Post comment
hu: Beküldés

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: Display Options
hu: Megjelenítési lehetőségek

en: Style
hu: Stílus

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: New
hu: Új

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Slogan
hu: Jelmondat

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Menu name
hu: Menünév

en: Border color
hu: Keretszín

en: Overlay opacity
hu: Átfedés átlátszatlansága

en: Path to custom logo
hu: Saját logó elérési útvonala

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: CSS injector
hu: CSS beszúrás

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Memory limit
hu: Memóriakorlát

en: Icon size
hu: Ikon méret

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Use default
hu: Alapértelmezés használata

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Main Navigation
hu: Fő navigáció

en: Reply to comment
hu: Válasz a hozzászólásra

en: sec
hu: másodperc

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Progress bar
hu: Folyamatjelző sáv

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Layout Settings
hu: Elrendezési beállítások

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Current theme
hu: Jelenlegi smink

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Subscribe to @title
hu: Feliratkozás a következőre: @title

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Icon color
hu: Ikon szín

en: Close message
hu: Üzenet bezárása

en: - Default -
hu: - Alapértelmezés -

en: Last Cron Run
hu: Az időzítő utolsó lefutása

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Drupal Version
hu: Drupal verzió

en: Loading…
hu: Töltés...

en: The URL %url is not valid.
hu: %url érvénytelen webcím.

en: opened
hu: nyitott

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: No file chosen
hu: Nincs fájl kiválasztva

en: Menu machine name
hu: Menü programok által használt neve

en: Book outline for @book.title
hu: @book.title könyvvázlata

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Skip to main navigation
hu: Ugrás a fő navigációhoz

en: Navigation menu
hu: Navigációs menü

en: General System Information
hu: Általános tudnivalók a rendszerről

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás

en: Search by keyword or phrase.
hu: Keresés kulcsszó vagy kifejezés alapján.
