Solo (1.0.31) - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Replies
sr: Одговори

en: closed
sr: затворена

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Icon
sr: Икона

en: Menu
sr: Мени

en: Text
sr: Текст

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Logo
sr: Лого

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Footer
sr: Подножје

en: Text color
sr: Боја текста

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Template
sr: Шаблон

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Menu name
sr: Назив менија

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Use default
sr: Подразумевано

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Text format
sr: Формат текста

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
