Solo (1.0.32) - en to az translation catalogue (95 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Replies
az: Cavablar

en: closed
az: bağlıdır

en: Comments
az: Şərhlər

en: Version
az: Versiya

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Core
az: Nüvə

en: Icon
az: İconka

en: Menu
az: Menyu

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Last post
az: Son post

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Logo
az: loqo

en: Site name
az: Sayt adı

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Visibility
az: Görünüş

en: Up
az: Yuxarı

en: Medium
az: Orta

en: System
az: Sistem

en: By
az: Tərəfindən

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Appearance
az: Görünüş

en: User login
az: Loqin

en: Link text
az: Link mətni

en: Position
az: Vəzifə

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Style
az: Stil

en: New
az: Yeni

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Path to custom logo
az: Fərdi loqo yolu

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Favicon
az: Favikon

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Use default
az: Defolt istifadə edin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Subscribe to @title
az: @title abunə olun

en: Text Formats
az: Mətn Formatları

en: Close message
az: Mesajı bağlayın

en: Last Cron Run
az: Son Cron İşəsalınması

en: Last page
az: Son səhifə

en: Drupal Version
az: Drupal versiyası

en: Loading…
az: Yüklənir...

en: The URL %url is not valid.
az: URL %url etibarlı deyil

en: opened
az: açıldı

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: Menu machine name
az: Menyu maşınının adı

en: Book outline for @book.title
az: @book.title üçün kitab kontur

en: Book traversal links for
az: Kitab keçidləri üçün

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Page @items.current
az: Səhifə @items.current

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri

en: User account menu
az: İstifadəçi hesabı menyusu

en: General System Information
az: Ümumi Sistem Məlumatı

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin

en: Search by keyword or phrase.
az: Açar söz və ya ifadə ilə axtarın.

en: @title sub-navigation
az: @title alt naviqasiyası
