Solo (1.0.32) - en to bo translation catalogue (76 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Replies
bo: ལན

en: closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: System
bo: མ་ལག

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Position
bo: གནས་ས

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Long
bo: རྒྱས་པ

en: Short
bo: བསྡུས་པ

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: New
bo: གསར་བ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Slogan
bo: འབོད་ཚིག

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང

en: Overlay opacity
bo: ནང་གསལ་མ་ཡིན་པའི་ཚད་རྩེག་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Path to custom logo
bo: ཁ་རྟགས་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Current theme
bo: མིག་སྔའི་བརྗོད་གཞི

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག
