Solo (1.0.32) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Search
br: Enklask

en: Menu
br: Lañser

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Site name
br: Anv al lec'hienn
