Solo (1.0.32) - en to km translation catalogue (57 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Replies
km: ឆ្លើយតប

en: closed
km: បាន​បិទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Version
km: កំណែ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Core
km: សំខាន់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Medium
km: មធ្យម

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Forum
km: វេទិកា

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: text
km: អត្ថបទ

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Long
km: វែង

en: Short
km: ខ្លី

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Post comment
km: ប្រកាស​មតិយោបល់

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​

en: Path to custom logo
km: ផ្លូវ​ទៅ​កាន់​រូបសញ្ញា​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Reply to comment
km: ឆ្លើយ​តប​ទៅ​មតិយោបល់

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Text Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ
