Solo (1.0.32) - en to lv translation catalogue (90 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Replies
lv: Atbildes

en: closed
lv: slēgts

en: Comments
lv: Komentāri

en: Version
lv: Versija

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Background
lv: Fons

en: Core
lv: Kodols

en: Icon
lv: Ikona

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Text
lv: Teksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Web Server
lv: Web Serveris

en: Database
lv: Datubāze

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Normal
lv: Normāls

en: Up
lv: Augoša

en: Medium
lv: Vidējs

en: Button background color
lv: Pogas fona krāsa

en: System
lv: Sistēma

en: By
lv: Autors

en: Forum
lv: Forums

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Appearance
lv: Izskats

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Position
lv: Pozīcija

en: Template name
lv: Veidnes nosaukums

en: text
lv: teksts

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Topics
lv: Tēmas

en: Long
lv: Garš

en: Short
lv: Īss

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Post comment
lv: Pievienot komentāru

en: Style
lv: Stils

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: New
lv: Jauns

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Slogan
lv: Devīze

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Path to custom logo
lv: Ceļš uz pielāgotu logotipu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Favicon
lv: Favikona

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Use default
lv: Izmantot noklusēto

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Reply to comment
lv: Atbildēt uz atsauksmi

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Last Cron Run
lv: Pēdējā Cron Izpilde

en: Drupal Version
lv: Drupal Versija

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: General System Information
lv: Vispārīga Sistēmas Informācija
