Solo (1.0.32) - en to my translation catalogue (38 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: System
my: စနစ်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Long
my: ရှည်ရှည်

en: Short
my: တိုတို

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Use default
my: ပင်ကိုယ်အတိုင်း အသုံးပြုမယ်

en: Reply to comment
my: မှတ်ချက်အား ပြန်ကြားရန်

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Text format
my: စာသားပုံစံ

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
