Solo (1.0.32) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Replies
os: Дзаппытæ

en: closed
os: æхгæд

en: Comments
os: Комментари

en: Version
os: Верси

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Core
os: Астæумагъз
