Solo (1.0.32) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Replies
si: ප්‍රතිපිලිතුරු

en: closed
si: වසාදැමුවා

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Appearance
si: පෙනුම
