Solo (1.0.33) - en to af translation catalogue (36 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Replies
af: Antwoorde

en: closed
af: gesluit

en: Comments
af: Kommentaar

en: Version
af: Weergawe

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Last post
af: Laaste pos

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Normal
af: Normaal

en: System
af: Stelsel

en: Appearance
af: Voorkoms

en: User login
af: Aanmelding

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Long
af: Lank

en: Short
af: Kort

en: Posts
af: Posstukke

en: Post comment
af: Lewer kommentaar

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Path to custom logo
af: Pad na alternatiewe logo

en: Reply to comment
af: Antwoord op kommentaar

en: Search form
af: Soekvorm

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Text format
af: Teksformaat
