Solo (1.0.33) - en to gu translation catalogue (32 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Replies
gu: જવાબો

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Help
gu: મદદ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Up
gu: ઉપર

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Topics
gu: વિષયો

en: Long
gu: લાંબુ

en: Short
gu: ટૂંકુ

en: Slogan
gu: સૂત્ર

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
