Solo (1.0.33) - en to ka translation catalogue (53 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Replies
ka: გამოხმაურებები

en: closed
ka: დახურული

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Version
ka: ვერსია

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Web Server
ka: ვებ სერვერი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Medium
ka: საშუალო

en: System
ka: სისტემა

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Appearance
ka: იერსახე

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Position
ka: პოციზია

en: text
ka: ტექსტი

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Long
ka: გრძელი

en: Short
ka: მოკლე

en: Posts
ka: პოსტები

en: Style
ka: სტილი

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: New
ka: ახალი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Slogan
ka: სლოგანი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
