Solo (1.0.33) - en to kk translation catalogue (44 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Replies
kk: Жауаптар

en: closed
kk: жабық

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Version
kk: Нұсқа

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Text
kk: Текст

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Logo
kk: Логотип

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Drupal
kk: Друпал

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Visibility
kk: Көріну

en: Medium
kk: Орташа

en: System
kk: Системасы

en: Forum
kk: Форум

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Post comment
kk: Комментарийды жазу

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Slogan
kk: Ұран

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Menu name
kk: Мәзір атауы

en: Path to custom logo
kk: Логотипке жететін жол

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Reply to comment
kk: Комментарийға жауап беру

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
