Solo (1.0.33) - en to sl translation catalogue (43 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Replies
sl: Odgovorov

en: closed
sl: zaprto

en: Comments
sl: Komentarji

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Core
sl: Jedro

en: Menu
sl: Meni

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Medium
sl: Srednja

en: System
sl: Sistem

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Appearance
sl: Izgled

en: User login
sl: Prijava

en: Position
sl: Položaj

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Post comment
sl: Pošlji komentar

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Menu name
sl: Ime menija

en: Path to custom logo
sl: Pot do svojega logotipa

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Reply to comment
sl: Odgovori na komentar

en: Search form
sl: Iskalnik
