Solo (1.0.4) - en to eu translation catalogue (49 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Version
eu: Bertsioa

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Email
eu: Eposta

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Database
eu: Datu-base

en: Header
eu: Goiburua

en: Up
eu: Gora

en: System
eu: Sistema

en: Forum
eu: Foroa

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Close
eu: Itxi

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: @time ago
eu: duela @time

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Post comment
eu: Bidali iruzkina

en: New
eu: Berriak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Reply to comment
eu: erantzun iruzkin honi

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: Loading…
eu: Deskargatzen...

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
