Solo (1.0.7) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Login
se: Logge sisa

en: Search
se: Oza

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Close
se: Gidde

en: Topics
se: Fáttát

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui
