Solo (1.0.7) - en to sk translation catalogue (59 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Version
sk: Verzia

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Email
sk: E-mail

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Database
sk: Databáza

en: Header
sk: Hlavička

en: Up
sk: Hore

en: System
sk: Systém

en: Forum
sk: Fórum

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: @time ago
sk: pred @time

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Post comment
sk: Odoslať komentár

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Reply to comment
sk: Odpovedať na komentár

en: Welcome Text
sk: Uvítací text

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Subscribe to @title
sk: Prihlásiť sa na odber @title

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Last page
sk: Posledná strana

en: The URL %url is not valid.
sk: Adresa URL %url je neplatná.

en: First page
sk: Prvá strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku

en: Search by keyword or phrase.
sk: Vyhľadávanie podľa kľúčového slova alebo frázy.
