Solo (1.0.8) - en to et translation catalogue (69 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Version
et: Versioon

en: Login
et: Sisselogimine

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Email
et: E-kiri

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: RSS
et: RSS vood

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Web Server
et: Veebiserver

en: Database
et: Andmebaas

en: Header
et: Päis

en: Up
et: Üles

en: System
et: Süsteem

en: Forum
et: Foorumi teema

en: User login
et: Sisenemine

en: Close
et: Sulge

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: Post comment
et: Postita kommentaar

en: New
et: Uus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Memory limit
et: Mälulimiit

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Reply to comment
et: Vasta kommentaarile

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Subscribe to @title
et: Asu @title jälgima

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Last Cron Run
et: Viimati käivitus cron

en: Last page
et: Viimane leht

en: Drupal Version
et: Drupali versioon

en: Loading…
et: Laen...

en: The URL %url is not valid.
et: URL %url ei ole korrektne.

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Site header
et: Lehe päis

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: General System Information
et: Üldine süsteemiinfo
