Solo (1.0.8) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Up
hy: Վերև

en: System
hy: Համակարգ

en: Forum
hy: Ֆորում

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ
